Kontaktuppgifter

Hej! Det är vi som jobbar på Lanab. Vårt mål är att kunna erbjuda bästa möjliga service och hjälpa er på alla vis. Varmt välkommen att kontakta oss på order@lanabgroup.se eller tel:0380 - 31 11 00

Öppettider: Måndag till torsdag: 08.00-16.30

Fredagar: 08.00-15.00

Jessica R Gustavsson

Kundsupport och order (tjänstledig)

+46 (0)380-31 11 00

jessica@lanabgroup.se
Jennie Stennert

Kundsupport och order

+46 (0)380-31 11 00

jennie@lanabgroup.se
Andreas Gustafsson

VD

+46 (0)380-31 11 01

andreas@lanabgroup.se
Stefan Tilstam

Sälj- & Exportchef

+46 (0)380-31 11 20

stefan@lanabgroup.se
Victoria Wendel

Försäljning

+46 (0)380-31 11 22

victoria@lanabgroup.se
Elin Sander

Försäljning

+46 (0)380-31 11 21

elin@lanabgroup.se
Simon Niklasson

Försäljning

+46 (0)380-31 11 07

simon@lanabgroup.se
Mattias Roth

Försäljning

+46 (0)380-31 11 24

mattias@lanabgroup.se
Sarah Petersson

Ekonomichef

+46 (0)380-31 11 02

sarah@lanabgroup.se
Elisabeth Poopuu

Marknadsansvarig

+46 (0)380-31 11 14

elisabeth@lanabgroup.se
Åsa Vanemo

Hållbarhets- & Verksamhetsutvecklare

+46 (0)380-31 11 04

asa@lanabgroup.se
Martin Almqvist

Digital affärsutvecklare

+46 (0)380-31 11 08

martin@lanabgroup.se
Ola Wallsten

Inköpschef

+46 (0)380-31 11 15

ola@lanabgroup.se
Rickard Lindholm

Inköp

+46 (0)380-31 11 23

rickard@lanabgroup.se
Sabit Smakolli

Produktionschef

+46 (0)380-31 11 44

sabit@lanabgroup.se
Lisa Wilhelmsson

Transportadministratör

+46 (0)380-31 11 43

lisa@lanabgroup.se
Zeljko Bjekic

Teamleader Produktion

Pher Axelsson

Teamleader Produktion

Anna Andersson

Produktion

Erik Lindqvist

Montering POD/Produktion/CNC

Fredrik Malmqvist

Inlastning/Utlastning

Joakim Sandström

Produktion

Ronyo Qader Jeejo

Produktion

Sivert Egnell

Produktion

Ahmad Karbouj

Produktion

Morteza Ahmadpour

Produktion

Abdulmalek Khadem Aljamaa

Produktion